מאמרים

יום של ספא - חלק שני

השילוב הזה הוא שילוב שאין כמותו ומי שנכנס אל אתר הספא יודע שהוא בא להשיל מעליו את צרות היום, ללבוש חלוק רחצה ומאותו הרגע כל צרותיו וכל מה שמטריד אותו והופך את גופו לנוקשה ותפוס נשאר מאחורי הדלת, כי בספא באים להירגע, לנוח, להתענג.

כבר בשלב הראשון היה ברור שאתרי הספא עולים על גל בטוח. אתרים אלו הוקמו כבר לפני מאה שנה רק שבעבר לא קראו להם ספא אלא כינו אותם מעיינות מרפא, אליהם היו מגיעים מדי שנה מבוגרים או קשישים לנוח ולתת מזור לאיבריהם הנוקשים. מי שסבל מקשיי נשימה, בעיות עור, בעיות פרקים וכדומה זכה לקבל מרשם מהרופא לצאת אל מעיינות המרפא.

האתרים היום בנויים כך שהם יתאימו לכל אחד, צעיר או מבוגר, המתקנים הגדולים שהובאו באמצעות במות הרמה וגם הותקנו באמצעות במות הרמה בשל קושי המיקום שלהם מספקים שירות חופשי ופתוח לכל באי הספא. אל הטיפולים צריך לקבוע תור ובינתיים ליהנות משאר הדברים שמציע אתר הספא.

יום ספא בחודש יכול להיות הדבר שאתם הכי חכים לו, מה שמעניק לכם כוח ואנרגיה להמשך השבוע. ספא יכול להיות פתרון מצוין למתנה שאתה מחפש עבורה או מתנה מצוינת עבורו, ספא זה הדבר הנכון ללא ספק, עבור כל מי שאתם חושבים שמגיע לו פינוק אמיתי ויום שלם של חוויה.

חזרה לחלק ראשון